O Firmie

 

Firma Trak-Bud jest podmiotem gospodarczym, handlowo-usługowym, działającym na terenie całego kraju, realizując projekty budowlane.

Początki firmy sięgają lat dziewięćdziesiątych i poprzez wszystkie lata swojej działalności umacniała i budowała swoją stabilność na rynku całego kraju. Dzisiaj firma Trak-Bud to firma posiadająca ogromne doświadczenie w swojej branży, generując środki pieniężne pozwalające na uzyskanie gwarancji bankowych i podejmowania sie skomplikowanych i czasochłonnych projektów budowlanych.

Udzielamy gwarancji na wykonywane usługi. Dbamy o zadowolenie Zleceniodawcy i terminowość wykonywanych prac. Z tych powodow nasza firma zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów, a marka Trak-Bud jest coraz bardziej rozpoznawalna na ogólnopolskim rynku wykonawców budowlanych.

 

 

 
 
Wiedza i doświadczenie w branży budowlanej
 
Generalny wykonawca inwestycji - kompleksowa oferta, konkurencyjne ceny
 
745 Zrealizowanych zleceń
500+ Zadowolonych klientów
42 Zadowolonych pracowników
67 Specjalistycznych maszyn
Masz pytanie? Szukasz solidnego partnera?


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu z firmą TRAK-BUD
Trak-BUD
Początki firmy sięgają lat dziewięćdziesiąty i poprzez wszystkie lata swojej działalności umacniała i budowała swoją stabilność na rynku całego kraju. Dzisiaj firma Trak-Bud to firma posiadaj?ca ogromne doświadczenie w swojej branży, generując środki pieniężne pozwalające na uzyskanie gwarancji bankowych i podejmowania sie skomplikowanych i czasochłonnych projektów budowlanych.
Oferta Realizacje
Kontakt z nami
+48 18 548-32-30 biuro@trak-bud.eu Biała Niżna 323,
33-330 Grybów
www. trak-bud.eu

----------------------------

Sekretariat: Pn-Pt: 8.00 - 16.00